W Big Data liczą się duże kompetencje...

big data training

Szkolenie Fast Lane Big Data wprowadza bogactwo prawdziwego doświadczenia do każdej klasy i stara się pomóc naszym studentom zrozumieć, w jaki sposób osiągnąć wspaniałe rzeczy z ich danymi. Szkolenia kładą nacisk na zajęcia praktyczne, a ich uczestnicy dowiadują się, jak poszerzać swoją wiedzę nawet po zakończeniu zajęć.

Big Data Analytics jest filarem możliwości wprowadzenia do przedsiębiorstw i podmiotów indywidualnych korzyści wyłaniających się z Internetu Rzeczy (Internet of Things – IoT) i Internetu Wszechrzeczy (Internet of Everything – IoE). Podczas, gdy analityka (Analytics) jest najczęściej działaniem zorientowanym na dane lub skupionym na chmurze, wraz ze wzrostem ilości danych generowanych przez podłączanie wszystkiego, paradygmat przesuwa się bardziej w stronę analiz na obrzeżach, zwanych Mgłą Obliczeniową (Fog Computing).

Fast Lane posiada szeroką ofertę programów, które pomagają biznesowym i technicznym osobom decyzyjnym, inżynierom oprogramowania i systemów włączyć się w proces zamiany Danych w Korzyści. Czy celem jest zbudowanie umiejętności odnoszących się do szerokiego zakresu przypadków użycia IoE, czy specyficznych aplikacji Big Data Analytics potrzebnych do osiągnięcia określonych wyników biznesowych, Fast Lane jest tu dla Ciebie i przygotuje szkolenie skrojone pod konkretne wyzwanie.


Internet of Everything Enablement Training

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!