Przedstawiamy
CCNA i CCNP Cloud

Chmura zmienia IT poprzez modele konsumpcyjne,które
zwiększają elastyczność i wydajność operacyjną biznesu.

Cisco przedstawia certyfikację CCNA- i CCNP-Cloud
aby pomóc Tobie rozpocząć karierę w Chmurze
i/lub dokonać przejścia z ról zawodowych związanych
z centrum danych i sieciami komputerowymi.

Organizacje odczuwają zwiększające się wymagania biznesu w związku z szybkimi zmianami technologicznymi. Od departamentów IT oczekuje się, aby odpowiadały potrzebom biznesu, stymulowały innowacyjność i dostarczały klientom doskonałych doświadczeń.

W rezultacie, organizacje IT każdego rozmiaru korzystają z chmur. Przedsiębiorstwa i Dostawcy Chmur wprowadzają rozwiązania hybrydowe z możliwością elastycznego przenoszenia obciążenia aplikacyjnego pomiędzy środowiskami prywatnymi i publicznymi.

Learning@Cisco przedstawia program certyfikacji Cloud, który umożliwia profesjonalistom zbudowanie prywatnej i hybrydowej chmury w modelu „infrastruktury jako usługi” (ang. Infrastructure-as-a-Service), pozwalając IT włączać i kontrolować chmurę dla całego przedsiębiorstwa w sposób spójny i scentralizowany.

Fast Lane oferuje szkolenie z zakresu certyfikacji Cloud, aby Cię przygotować i pomóc w uzyskaniu własnego certyfikatu.

CCNA Cloud

Certyfikacja CCNA Cloud to skupiona na użyteczności zawodowej certyfikacja i program szkoleniowy pomagający Inżynierom Chmury, Administratorom Chmury i Inżynierom Sieci rozwinąć, podnieść i uaktualnić zastaw umiejętności z zakresu chmury oraz umożliwiający ich działom IT sprostanie wymaganiom biznesu, wynikającym ze zmian technologicznych.

Z certyfikacją CCNA Cloud zdobędziesz umiejętności wymagane do zapewnienia podstawowego wsparcia rozwiązań chmurowych Cisco. Ucz się od jedynej firmy, która od początku do końca tworzy historię Chmury i Globalnego Systemu Połączonych Chmur (ang. Intercloud).

Wymagane Egzaminy Rekomendowane Szkolenia

210-451 CLDFND

Understanding Cisco Cloud Fundamentals (CLDFND)

210-455 CLDADM

Introducing Cisco Cloud Administration (CLDADM)*

*Więcej informacji dostępnych w lipcu 2015

CCNP Cloud

Wprowadzenie chmury powoduje powstanie nowych ról i odpowiedzialności. Inżynierowie chmury potrzebują umiejętności, aby móc pracować z prywatnymi, publicznymi i hybrydowymi modelami chmur oraz wykorzystać rozwiązanie Globalnego Systemu Połączonych Chmur (ang. Intercloud). Certyfikacja CCNP Cloud jest szkoleniem opartym o laboratoria i programem certyfikacji skierowanym do Inżynierów Chmury, Administratorów Chmury, Projektantów Chmury i Architektów pracujących w Centrach Przetwarzania Danych. Program ten dostarcza wiedzy i umiejętności potrzebnych przy projektowaniu, dostarczaniu, automatyzacji i zarządzaniu Chmurą i wdrożeniami w modelu „infrastruktury jako usługi” (ang. Infrastructure-as-a-Service). Ucz się od jedynej firmy, która od początku do końca tworzy historię Chmury i Globalnego Systemu Połączonych Chmur (ang. Intercloud).

Wymagane Egzaminy (*) Rekomendowane Szkolenia (*)

300-504 CLDINF

Implementing and Troubleshooting the Cisco Cloud Infrastructure (CLDINF)

300-505 CLDDES

Designing the Cisco Cloud (CLDDES)

300-506 CLDAUT

Automating the Cisco Enterprise Cloud (CLDAUT)

300-507 CLDACI

Building the Cisco Cloud with Application Centric Infrastructure (CLDACI)

*Więcej informacji dostępnych w sierpniu 2015

Nie wahaj się z nami skontaktować w sprawach dotyczących Twojej certyfikacji zawodowej.

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!