Odświeżone: Cisco CCNP Wireless Certification

Cisco odświeżyło Cisco Certified Network Professional Wireless Certification. Obejmuje teraz cztery całkiem nowe szkolenia i odpowiednie egzaminy!

Zdobądź odświeżoną certyfikację już teraz i rozwiń konfigurację bezprzewodowej sieci LAN Cisco, rozmieszczenie, bezpieczeństwo i umiejętności rozwiązywania problemów dla optymalnego działania sieci bezprzewodowych Cisco.

Cyfryzacja zmienia świat – konsumenci korzystają z wirtualnych zasobów do zakupów, zamawiania taksówek i są w zasadzie przyspawani do swoich urządzeń przenośnych. Wszystkie rodzaje biznesu, partie polityczne, miasta i kraje dołączają do wirtualnego świata, aby skorzystać z nieznanych wcześniej możliwości, jakie daje połączony świat informacji i wyborów w czasie rzeczywistym.

Cyfryzacja wymaga od użytkowników, aby przemyśleli swój biznes, działania i strategie technologiczne. Badania Cisco i niezliczonych ekspertów biznesowych prognozują, że konkurenci, którzy wstrząsną rynkiem nowym podejściem, zastąpią aż 40 procent dzisiejszych wiodących biznesów. Cyfryzacja jest kluczowa do przetrwania na rynku.

Aby wykorzystać architekturę cyfrową, profesjonaliści z zakresu łączności bezprzewodowej będą musieli skorzystać z nowych szkoleń i certyfikacji, które wzbogacą posiadany przez nich wachlarz umiejętności.

Cisco Certified Network Professional Wireless Certification

Zdobycie certyfikatu Cisco CCNP Wireless dostarczy Tobie umiejętności potrzebnych do przeprowadzenia cyfrowej transformacji. Zapewnia szkolenie i certyfikowane egzaminy odpowiadające potrzebom profesjonalistów od sieci bezprzewodowych Cisco i tym, którzy planują zbudowanie, ocenę i ciągłe umacnianie swojej biegłości w technologiach bezprzewodowych Cisco w czasie całej kariery zawodowej.

Certyfikacja Cisco Certified Network Professional Wireless Certification jest skierowana do profesjonalistów od sieci bezprzewodowych, techników ds. technologii bezprzewodowych, inżynierów odpowiedzialnych za testy sieci bezprzewodowych, inżynierów planowania sieci bezprzewodowych, analityków sieci bezprzewodowych oraz inżynierów ds. wsparcia wdrożenia sieci bezprzewodowych, pracujących w małych i średnich firmach (SMB) oraz przedsiębiorstwach używających sieci opartych na sprzęcie Cisco.

Dotychczasowe egzaminy Nowe egzaminy Szkolenie rekomendowane dla nowych egzaminów

640-732 CUWSS

pokrywa egzamin:

300-360 WIDESIGN

Designing Cisco Wireless Enterprise Networks (WIDESIGN)

640-742 IUWVN

pokrywa egzamin:

300-365 WIDEPLOY

Deploying Cisco Wireless Enterprise Networks (WIDEPLOY)

640-747 IUWMS

pokrywa egzamin:

300-370 WITSHOOT

Troubleshooting Cisco Wireless Enterprise Networks (WITSHOOT)

640-737 IAUWS

pokrywa egzamin:

300-375 WISECURE

Securing Cisco Wireless Enterprise Networks (WISECURE)

Jeśli zaczynasz swoją certyfikację CCNP Wireless, rekomendujemy podejście do najnowszych egzaminów z zakresu CCNP Wireless.

Jeśli jesteś w połowie drogi do osiągnięcia certyfikacji, możesz wybrać, czy podejść do dotychczasowych egzaminów, czy do nowych egzaminów. Ostatnim dniem na podejście do dotychczasowych egzaminów jest 21 sierpnia 2016..

Oznacza to, że 22 sierpnia 2016, jeśli uczący się jest w trakcie zdobywania certyfikacji CCNP Wireless, każdy ze zdanych wcześniej dotychczasowych egzaminów jest uznawany w pełnym zakresie wobec odpowiadających mu nowych egzaminów, jak zaznaczono w tabeli powyżej.

Nie wahaj się z nami skontaktować po pomoc dotyczącą certyfikacji swojej kariery.

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!