Szkolenia online w formie zdalnej,
e-learning i więcej

Dowiedz się więcej

Microsoft ogłasza zwycięzców i finalistów konkursu Partner Roku 2020

Fast Lane uznany za finalistę konkursu “Learning 2020 Microsoft Partner of the Year”

13 lipca 2020 r. - Fast Lane ogłosił dziś, że został finalistą konkursu „Learning 2020 Microsoft Partner of the Year”. Firma została wyróżniona spośród światowych, czołowych partnerów Microsoft za wykazanie się doskonałością w zakresie innowacji i wdrażania rozwiązań dla klientów opartych na technologii Microsoft.

Nagroda „Microsoft Partner of the Year” jest wyrazem uznania dla partnerów firmy Microsoft, którzy w minionym roku opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania oparte na technologii Microsoft. Nagrody zostały sklasyfikowane w kilku kategoriach, a wyróżnienia zostały wybrane z zestawu ponad 3.300 zgłoszonych nominacji z ponad 100 krajów na całym świecie. Firma Fast Lane została doceniona za dostarczanie wyjątkowych rozwiązań i usług w dziedzinie nauczania na całym świecie.

"To zaszczyt wyróżnić zwycięzców i finalistów konkursu „2020 Microsoft Partner of the Year"- powiedziała Gavriella Schuster, wiceprezes korporacyjny, One Commercial Partner, Microsoft. " Partnerzy ci wykraczają ponad to, dostarczając na czas metody, które rozwiązują złożone wyzwania, przed którymi stoją firmy na całym świecie – od wirtualnej komunikacji i współpracy po pomoc klientom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału dzięki usługom chmurowym i nie tylko. Jestem dumna, że mogę uhonorować i pogratulować każdemu zwycięzcy i finaliście".

"W ścisłej współpracy z firmą Microsoft wspieraliśmy wiele dużych przedsiębiorstw i dziesiątki tysięcy inżynierów na całym świecie w budowaniu umiejętności związanych z platformą Azure, uzyskiwaniu zaawansowanych certyfikatów opartych na rolach i zarządzaniu globalnymi programami szkoleniowymi", powiedział Torsten Poels, dyrektor generalny i prezes zarządu Fast Lane Group. "Nawet w obecnych niesprzyjających warunkach, byliśmy w stanie bezproblemowo kontynuować nasze inicjatywy kwalifikacyjne poprzez natychmiastowe przejście od szkoleń w salach wykładowych do kursów w formie zdalnej". Cieszymy się, że zostaliśmy finalistą konkursu „Learning 2020 Microsoft Partner of the Year”, który odzwierciedla naszą ciężką pracę jaką wykonaliśmy w ciągu ostatniego roku, mającą na celu przyspieszenie przyjęcia platformy Azure i pomoc w wypełnieniu luki w zakresie umiejętności obsługi chmury".

Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym firmy Microsoft. Microsoft press release.