Odwiedź NetApp Insight 2015 w dniach 16-19 listopada, w Berlinie, i zobacz, jak zapowiada się przyszłość branży i twojej kariery.

Fast Lane na NetApp Insight 2015, 16-19 listopad, Berlin

Jako jedyny Partner Szkoleniowy NetApp we wszystkich trzech regionach: amerykańskim (Americas), europejskim, środkowowschodnim, afrykańskim i rosyjskim (EMEAR) oraz w regionie Azja-Pacyfik (Asiapac), możemy z dumą ogłosić, że będziemy wystawcami, o statusie Gold Partner, na ich corocznej konferencji technicznej – Insight.

Na NetApp Insight, najważniejszym wydarzeniu specjalistycznym branży przechowywania danych w roku, zapoznasz się z: sesjami tematycznymi dopasowanymi do Twojej roli i możliwościami peer-networking. Z kolei dogłębne techniczne szkolenie pomoże Ci pracować mądrzej i szybciej. Będziesz miał szansę uczestniczenia w praktycznych laboratoriach i sesjach treningowych w zakresie zagadnień technicznych gwarantujących szybkie rezultaty, a także zapoznasz się z produktami NetApp oraz ekspertami.

Fast Lane przeprowadzi techniczną sesję wraz z naszym wiodącym ekspertem Sebastianem Goetze (Lead NetApp Subject Matter Expert), która poświęcona będzie zagadnieniom Policy-Driven Storage with VMware® 6 VVols and NetApp® VSC 6. Sesja będzie miała miejsce w środę, 18 listopada, o godzinie 14:15. Jeżeli ta tematyka Cię zainteresowała, upewnij się, że weźmiesz udział w sesji. Sebastian będzie bardzo szczęśliwy mogąc porozmawiać z Tobą o jakichkolwiek kwestiach związanych za szkoleniami NetApp, aby naprowadzić Cię na właściwe rozwiązania.

Upewnij się, że zatrzymasz się przy stanowisku Fast Lane w Insight Central, żeby dostać kilka darmowych upominków, kuponów na szkolenia oraz mieć szansę wygrania latającego drona. Przedstawiciele Fast Lane znajdujący się przy stanowisku z przyjemnością porozmawiają z Tobą o naszych rozwiązaniach szkoleniowych i usługach, które umożliwią Ci osiągnięcie zawodowych i osobistych celów.

Czekamy na Ciebie na NetApp Insight 2015 w Berlinie!!!

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!