Fast Lane zdobywa specjalizację Advanced Service Provider Optical Technology od Cisco w Europie Południowowschodniej


Ljubljana, Słowenia – 29 października 2015 – Aby uchwycić nowe możliwości technologii optycznych dla dostawców usług, Fast Lane w Europie Środkowowschodniej (Central Eastern Europe – CEE) ogłosiło dzisiaj, że zdobyło specjalizację w ramach Advanced Service Provider Optical Technology od Cisco. Ta specjalizacja uznaje, że Fast Lane CEE wypełnia wymagania szkoleniowe, aby sprzedawać, projektować i stosować kompleksowo rozwiązania Cisco® Service Provider Optical.

Jako wyspecjalizowany partner Cisco Advanced Service Provider Optical Technology, Fast Lane CEE zainwestowało w szkolenie niezbędne, aby dostarczać zróżnicowanych korzyści biznesowych poprzez oferowanie całego zakresu produktów i rozwiązań dla sieci optycznych. Wyspecjalizowani partnerzy Cisco Advanced Service Provider Optical Technology projektują rozwiązania sieci optycznych tak, aby dopasować je do założeń strategicznych swoich klientów. W ten sposób pomagają zmieniać procesy biznesowe, zwiększają wydajność przedsiębiorstwa i skracają czas do wejścia na rynek.

"Specjalizacja Cisco Advanced Service Provider Optical Technology jest tylko jedną z technologicznych i architektonicznych specjalizacji, które planujemy osiągnąć w nadchodzącym 2016 roku, " powiedział Tilen Rozman, Managing Director, Fast Lane Central Eastern Europe (CEE).
Program partnerski Cisco Channel Partner Program zapewnia uczestnikom odpowiednie szkolenie z zakresu budowania sprzedaży, projektowania i umiejętności technicznych, a później potwierdza ich przygotowanie przez niezależny audyt.

O Fast Lane
Fast Lane jest wiodącym, utytułowanym dostawcą zaawansowanych kursów szkoleniowych oraz usług konsultingowych z zakresu IT. . Fast Lane posiada swoich reprezentantów na całym świecie, w ponad 60 krajach, oraz filie we wszystkich regionach. Dostarcza kompletne, autoryzowane rozwiązania szkoleniowe dla Cisco, NetApp, Vmware, Citrix i innych. W ten sposób skupia się na edukacji w zakresie specjalistycznych, zaawansowanych technologii. Nasz zespół instruktorów to wyłącznie certyfikowani eksperci (Vendor Certified experts) w swoich dziedzinach, którzy zapewniają Wam dostęp do najbardziej aktualnych szkoleń. Szkolenia prowadzone przez instruktorów (Instructor-Led Training - ILT), szkolenia prowadzone przez instruktorów online (Instructor-Led Online - ILO), prywatne grupy na miejscu oraz szkolenie FLEX™ Classroom, wykorzystują programy nauczania autoryzowane przez dostawców (Authorized Vendor) lub programy autorskie. Program szkoleniowy obejmuje zarówno kluczowe technologie, jak i specjalne kursy z obszarów ośrodków przetwarzania danych (data center) i wirtualizacji, komunikacji zintegrowanej (unified communications), wideo, bezpieczeństwa, technologii bezprzewodowych i optycznych. Fast Lane jest wymieniane wśród Top 20 Training Companies już siódmy rok z rzędu przez TrainingIndustry.com.

Grupa Fast Lane jest klasyfikowana pośród wiodących, światowych, niezależnych dostawców szkoleń Cisco. W 2013 roku została Partnerem Roku Cisco Global Learning Partner of the Year. Fast Lane jest jedynym ogólnoświatowym partnerem szkoleniowym dla NetApp. Jako długoletni Cisco Learning Partner Specialized, Fast Lane wszechstronnie rozumie technologie Cisco i jest największym twórcą materiałów szkoleniowych. Co więcej, rozwijając treści dla Cisco i innych partnerów, Fast Lane opracowało wiele kursów, które uzupełniają portfolio naszych dostawców.
Nauka z Fast Lane oznacza prawdziwe doświadczenie, które z łatwością można przełożyć z sali szkoleniowej na pracę zawodową. Wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i technologie środowisko laboratoryjne Fast Lane i towarzyszące mu usługi najwyższej klasy podnoszą poprzeczkę dla jakości szkoleń. Ponad 300 wysokiej klasy zdalnych laboratoriów dostępnych na całym świecie, 24 godziny na dobę, z dedykowanym wsparciem na żywo. Do 4,000 uczestników może pracować jednocześnie na naszych urządzeniach podczas szkoleń dla dowolnego partnera.

Wreszcie, niezależne usługi konsultingowe Fast Lane mogą pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, od prowadzenia wstępnych analiz i ocen do projektowania przyszłościowych rozwiązań IT. Fast Lane zapracowało na reputację firmy pierwszego kontaktu w zarządzaniu i wdrażaniu projektów IT wysokiej klasy, dla partnerów i bezpośrednio dla klientów, włączając wsparcie dostępne na miejscu.

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem IT, który pomaga klientom korzystać z możliwości jutra, udowadniając, że niezwykłe rzeczy mogą się zdarzyć, gdy połączysz to, co wcześniej pozostawało niepołączone. Wiadomości bieżące dostępne są pod adresem: http://thenetwork.cisco.com.

Cisco i logo Cisco są znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi Cisco i/lub oddziału w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Lista znaków handlowych znajduje się pod adresem: www.cisco.com/go/trademarks. Wymienione znaki handlowe innych firm należą do poszczególnych właścicieli. Użycie wyrazu partner nie oznacza relacji partnerskiej pomiędzy Cisco i jakimkolwiek innym przedsiębiorstwem.

________________________________________

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z
Ula Kepezinskaite Duric, Cisco Business Development Manager
ula.duric@fastlane.si, phone: +386 1 320 7880

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!