Curriculum VersaStack

VersaStack jest skutecznym i elastycznym zintegrowanym rozwiązaniem, które łączy Cisco UCS Integrated Infrastructure i system przechowywania IBM Storwize. VersaStack daje możliwość wykorzystania zintegrowanych środków infrastrukturalnych nakierowanych na chmurę, analizy i big data oraz rozwiązania mobilne.
Rozwiązanie VersaStack jest wspierane przez Cisco Validated Designs, aby zapewnić szybsze dostarczanie aplikacji, większą wydajność IT oraz mniejsze ryzyko.


Dowiedz się jak skorzystać z koncepcji VersaStack i jak wdrożyć zintegrowane rozwiązanie. Nasza oferta szkoleniowa zawiera trzy kursy VersaStack skierowane do różnych grup docelowych. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, telefonicznie pod numerem lub poprzez Email info@fastlane.pl.

Kolejne szkolenia z zakresu Data Center


Dopasowane warsztaty oraz Warsztaty na miejscu

Nasi szkoleniowcy mają przyjemność dopasować kursy tak, aby odpowiadały warunkom waszego przedsiębiorstwa, waszym celom i wymaganiom podobnie, jak wcześniejszym umiejętnościom i wiedzy uczestników. Możemy przeprowadzić przygotowaną specjalnie dla was sesję szkoleniową zarówno w jednym z naszych centrów szkoleniowych, jak i na miejscu, w siedzibie waszej firmy.

Cisco Training

Upcoming VersaStack dates

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!