Curriculum VersaStack

VersaStack jest skutecznym i elastycznym zintegrowanym rozwiązaniem, które łączy Cisco UCS Integrated Infrastructure i system przechowywania IBM Storwize. VersaStack daje możliwość wykorzystania zintegrowanych środków infrastrukturalnych nakierowanych na chmurę, analizy i big data oraz rozwiązania mobilne.
Rozwiązanie VersaStack jest wspierane przez Cisco Validated Designs, aby zapewnić szybsze dostarczanie aplikacji, większą wydajność IT oraz mniejsze ryzyko.


Dowiedz się jak skorzystać z koncepcji VersaStack i jak wdrożyć zintegrowane rozwiązanie. Nasza oferta szkoleniowa zawiera trzy kursy VersaStack skierowane do różnych grup docelowych. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, telefonicznie pod numerem lub poprzez Email info@fastlane.pl.

Kolejne szkolenia z zakresu Data Center


Dopasowane warsztaty oraz Warsztaty na miejscu

Nasi szkoleniowcy mają przyjemność dopasować kursy tak, aby odpowiadały warunkom waszego przedsiębiorstwa, waszym celom i wymaganiom podobnie, jak wcześniejszym umiejętnościom i wiedzy uczestników. Możemy przeprowadzić przygotowaną specjalnie dla was sesję szkoleniową zarówno w jednym z naszych centrów szkoleniowych, jak i na miejscu, w siedzibie waszej firmy.

Cisco Training

Upcoming VersaStack dates

There are currently no training dates.

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!