Szkolenia online w formie zdalnej,
e-learning i więcej

Dowiedz się więcej

Dlaczego Fast Lane?

Firma Fast Lane od lat efektywnie pomaga firmom w Europie i na świecie zdobywać i rozwijać niezbędne umiejętności technologiczne. Przekazywana przez naszych ekspertów wiedza, pozwoli Państwa pracownikom na sprostanie rożnorodnym wyzwaniom w świecie high-end. Należy pamiętać, że technologia jest narzędziem nowej generacji i posiadając umiejętności radzenia sobie z nią, jesteśmy w stanie czerpać z niej korzyści i sprostać wyzwaniom przyszłości. Nasi klienci i współpracownicy polegają na nas i mają ku temu solidne powody.

Data CenterFirma Fast Lane oferuje praktyczną wiedzę (know-how) dotyczącą sieci komputerowych, której Państwo potrzebują.Komunikacja głosowa i ujednolicona, kwestie bezpieczeństwa i sieci VPN, centra danych i sieci pamięci masowych, sieci bezprzewodowe czy technologie optyczne – niezależnie od tego, jaki rodzaj wiedzy specjalistycznej, umiejętności i doradztwa będą Państwu potrzebne, firma Fast Lane posiada właściwych ekspertów.


FlughafenFirma Fast Lane jest dla Państwa dostępna w 41 krajach na wszystkich kontynentach. Ponad 300 pracowników naszej firmy prowadzi szkolenia i doradza dużym firmom należącym do wszystkich gałęzi przemysłu, doradzamy wiodącym dostawcom usług, a także agencjom rządowym w 12 językach. Służymy pomocną wiedzą i wysokiej klasy narzędziami klientom na całym świecie. Firma Fast Lane posiada główne oddziały w Berlinie, Cary w Północnej Karolinie, Dubaju, Sydney i Tokio.


cisco, learning partner, clspFirma Fast Lane jest jednym z wiodących partnerów Cisco w zakresie rozwiązań szkoleniowych na świecie. Jako najszybciej rozwijający się partner szkoleniowy firmy Cisco (CLSP), firma Fast Lane oferuje Państwu pełen program szkoleń Cisco – od poziomu wstępnego aż do wyspecjalizowanych kursów na poziomie high-end dostępnych na każdym kontynencie na świecie.


netapp trainingFirma Fast Lane jest jedynym globalnym partnerem szkoleniowym Network Appliance (NetApp). Jako autoryzowany partner szkoleniowy NetApp, firma Fast Lane oferuje oryginalne programy szkoleniowe Network Appliance na całym świecie. Kursy są prowadzone przez certyfikowanych specjalistów NetApp posiadających rozległą wiedzę na temat systemów pamięci masowej.


cloudFirma Fast Lane specjalizuje się w tematyce szkoleń wirtualizacji i aranżacji centrum danych. Jako autoryzowany partner szkoleniowy firm Cisco, NetApp, VMware czy Symantec oferujemy Państwu kursy, obejmujące wiedzę z zakresu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie planowania i tworzenia centrum przetwarzania danych.


Beamer + TasseFirma Fast Lane opracowała własne, autorskie kursy obejmujące wszystkie kluczowe technologie przyszłości. Ponadto nasza oferta zawiera wiele innych programów nauki opartych o rozwiązania innych dostawców i organizacji np. Brocade, CA, Check Point, Citrix, CompTIA, HP, ITIL, Lotus, LPI, Microsoft, Nokia, Novell, Oracle, PMI, PRINCE2™, Red Hat, RSA Security, SAP, Sun, Symantec/Veritas, Trend Micro i VMware.

Data CenterFirma Fast Lane daje Państwu dostęp do infrastruktury laboratoryjnej nie mającej konkurencji w skali światowej. Klienci firmy Fast Lane korzystają z laboratoriów szkoleniowych i demonstracyjnych w zakresie wszystkich rozwiązań high-endowych systemów sieciowych. Nasze najwyższej klasy laboratoria, wyposażone w najnowsze rozwiązania sprzętowe i technologiczne, umożliwiają zaoferowanie usług o najwyższej jakości i podnoszą poprzeczkę w przemyśle szkoleniowym. Nasi konsultanci ds. projektów mogą uzyskać dostęp do laboratoriów z dowolnej lokalizacji.


Data CenterUsługi firmy Fast Lane zadowolą nawet najbardziej wyszukane wymogi. Kompleksowy system ewaluacji gwarantuje, że firma Fast Lane jest w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym standardom jakości. W oparciu o profesjonalne doświadczenie i doskonałe umiejętności w dziedzinie nauczania, wszyscy nasi instruktorzy i konsultanci przekazują wiedzę w sposób efektywny i efektowny.


NetzwerkReakcja ze strony pracowników firmy Fast Lane jest szybka i życzliwa. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Państwu nasze przyjazne, a zarazem kompetentne podejście do realizacji oferowanych usług. Kolejnym naszym atutem jest szybka reakcja na każdą sugestię z Państwa strony, nawet wysuniętą bez wcześniejszego powiadomienia. Jesteśmy w stanie wysłać do Państwa naszych ekspertów w dziedzinie rozwiązywania problemów w ciągu zaledwie kilku godzin. Natomiast kompletne szkolenie na miejscu obejmujące instruktora, sprzęt i materiały edukacyjne, możemy zorganizować w przeciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia Państwa zapytania do naszej firmy.