Rozwój umiejętności biznesowych,
sprzedaży oraz umiejętności
miękkich Cisco

Jako partner szkoleń biznesowch (Business Learning
Partner) firma Fast Lane posiada szczególne kwalifikacje
do tworzenia, personalizacji i dostarczania wiodących na
rynku autoryzowanych szkoleń sprzedaży związanych z
systemami Cisco.

Cisco nagradza firmę Fast Lane statusem Business Learning Partner (BLP)

Poprzez przyznanie tego statusu firmie Fast Lane, Cisco uznaje wartość, którą przynosimy Cisco oraz partnerom kanału sprzedaży Cisco poprzez spełnianie potrzeb specjalistów sprzedaży za pomocą naszych innowacyjnych programów nauczania. Firma Fast Lane jest wysoce dopasowana do jednostek biznesowych Cisco i wspiera ich strategie wejścia na rynek przy pomocy naszej zdolności tworzenia, personalizacji i dostarczania wiodących rozwiązań szkoleniowych.

Firma Fast Lane kładzie nacisk na międzynarodowy zespół ekspertów sprzedaży Cisco, aby móc oferować szeroki zakres szkoleń wspomagających sprzedaż – od podstawowych kursów wprowadzających do zaawansowanych zajęć dotyczących złożonych rozwiązań. Pomagamy Ci w poprawie sprzedaży. Nasze programy nauczania koncentrują się na tym, jak sprzedać nową technologię, skupiając się na rozwiązywaniu problemów biznesowych, zwiększaniu wartości biznesu i demonstrowaniu zwrotu z inwestycji klienta.

Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwa jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty – będzie nam miło otrzymać zapytanie od Państwa. Można się z nami skontaktować o każdej porze pod nr tel. lub za pośrednictwem poczty e-mail: info@fastlane.pl.

Understand & Believe Modules

!!!

Seminar as a Service Modules

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!