Szkolenia online w formie zdalnej,
e-learning i więcej

Dowiedz się więcej

Profil Fast Lane

Grupa Fast Lane zalicza się do wiodących, światowych, niezależnych dostawców szkoleń Cisco i jest jedynym partnerem szkoleniowym dla NetApp. Jako doświadczony Partner Szkoleniowy Cisco (Cisco Learning Partner) z długim stażem, Fast Lane posiada wszechstronną wiedzę z zakresu technologii Cisco i jest największym deweloperem rozwiązań szkoleniowych (courseware developer). Dodatkowo, rozwijając treści szkoleniowe dla Cisco, Fast Lane przygotowało liczne kursy uzupełniające portfolio Cisco.

Fast Lane zapracowało na uznanie jako firma pierwszego kontaktu dla najwyżej klasy projektów IT, łącząc zarówno konsultacje jak i programy kwalifikacyjne. Program szkoleniowy obejmuje rdzenne technologie wraz ze specjalnymi ćwiczeniami z obszarów centrum przetwarzania danych i wirtualizacji, komunikacji zintegrowanej, wideo, bezpieczeństwa, technologii optycznych i bezprzewodowych.

Niezależne od dostawcy usługi doradcze Fast Lane mogą pomóc w szerokim zakresie tematów, od prowadzenia wstępnych analiz i ocen do projektowania przyszłościowych rozwiązań IT. Mamy ogromne doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu projektów technologicznych dla partnerów i bezpośrednio dla klientów. Fast Lane może prowadzić szkolenia stanowiskowe i asystować specjalistom klienta na miejscu, ponieważ łączy czyste usługi ze szkoleniem i doradztwem.

Fast Lane posiada przedstawicielstwa w ponad sześćdziesięciu krajach na świecie oraz filie we wszystkich regionach. Główne siedziby firmy znajdują się w Berlinie, Cary (NC), San Jose de Costa Rica, St. Petersburgu i Tokio.

flashmap alternative image, 570px wide

Zaawansowana infrastruktura laboratoryjna oferująca ponad 300 szkoleń i przykładowych laboratoriów (Demo Labs)

Fast Lane oferuje unikalne środowisko laboratoryjne dla Cisco, NetApp, VMWare, Symantec i innych dostawców. Poprzez supernowoczesne urządzenia i technologie, laboratoria i towarzyszące im usługi najwyższej klasy, podnosimy poprzeczkę jakości szkoleń. Ponad 300 wysokiej klasy zdalnych laboratoriów jest dostępnych na całym świecie, 24 godziny na dobę, z dedykowanym wsparciem na żywo. Aż do 4000 uczestników może pracować jednocześnie na sprzęcie podczas szkolenia.
Dalsze informacje o naszej infrastrukturze laboratoryjnej

Międzynarodowe Biura Fast Lane i Centra Szkoleniowe

EMEA, CEE / Russia, Americas, Latam, Asia Pacific & Japan