Szkolenia online w formie zdalnej,
e-learning i więcej

Dowiedz się więcej

Szkolenie Fast Lane

Nasi Eksperci opracowali wszechstronne programy szkoleniowe pokrywające praktyczne treści od wielu dostawców z różnych obszarów IT.

Nasi Instruktorzy posiadają nie tylko kompleksowe doświadczenie szkoleniowe, ale również praktykę w zakresie obsługi złożonej infrastruktury IT.Dzięki połączonej pracy naszych doskonałych instruktorów oraz twórców kursów, opracowaliśmy serię profesjonalnych rozwiązań szkoleniowych z zakresu IT, które dotyczą w szczególności złożonych dziedzin od różnych dostawców. Nasze skrojone na miarę programy zostały stworzone po to, aby zaoferować szersze spojrzenie na branżę, by pomóc uczestnikom w rozwinięciu umiejętności w szerokim zakresie zagadnień IT.

W Fast Lane, nasi instruktorzy-eksperci są w samym sercu naszej organizacji. Z ich pomocą jesteśmy w stanie zaoferować uznane w branży kursy, które wnoszą realną wartość dodaną wiedzy dla wyszczególnionej kadry kierowniczej IT oraz biznesu poprzez zastosowanie skrojonych na miarę programów nauczania i stworzenie uzupełniających materiałów szkoleniowych.

Skupiając się szczególnie na wielodziedzinowej infrastrukturze IT, nasi instruktorzy-eksperci opracowali ekskluzywny zestaw szkoleń, zaprojektowanych specjalnie po to, aby móc zaoferować wyższy poziom praktycznego i teoretycznego doradztwa spośród szerokiego zakresu zagadnień branży IT – włączając podstawy sieci, analizę pakietów, zarządzanie centrami przetwarzania danych, bezpieczeństwo, protokoły transmisji głosu i szkolenie IPV6.

Dostarczone w postaci szkoleń online lub prowadzonych przez instruktora, dopasowane programy nauczania oferują nowy poziom dokładności kształcenia oraz pomogą tobie utrwalić wiedzę w zakresie specyficznej dziedziny nauki.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o szkoleniach Fast Lane, włączając harmonogram kursów i miejsce prowadzenia, prześlij email lub zadzwoń +48 22 639 25 42.


Warsztaty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz na miejscu

Czy będzie to standardowy kurs, czy wysoce specjalistyczne, techniczne szkolenie, czy też warsztaty stworzone specjalnie dla twojej firmy, nasi eksperci poprowadzą każdy rodzaj sesji szkoleniowej na miejscu, w siedzibie twojej firmy. Jesteśmy w stanie zorganizować kompletną usługę z instruktorem, wyposażeniem potrzebnym do ćwiczeń i materiałami szkoleniowymi w miejscu, które sam wybierzesz.

Więcej informacji

Harmonogram kursów
FLEX Classroom