Szkolenia online w formie zdalnej,
e-learning i więcej

Dowiedz się więcej

E-Learning

Uzupełnij swoją wiedzę z zakresu technologi Cisco, Red Hat, VMware, Microsoft oraz Cloudera - w każdej chwili i w każdym miejscu, we własnym tempie !

Dzięki zestawowi praktycznych ćwiczeń, kursy e-learning zapewnią Ci elastyczność i wygodę, jakich potrzebujesz, aby rozwijać swoją karierę, umiejętności i wiedzę.

Niezależnie od tego, czy szukasz przygotowania do certyfikacji, czy zdobywasz więcej wiedzy na dany temat, te kursy e-learningowe są idealne dla osób, które preferują samodzielną naukę.Zalety:

  • W swoim tempie, w dowolnym momencie
  • dostęp do materiałów 24/7
  • Skrócony czas podróży i koszty
Cisco Systems

cisco, learning partner, clspRozwiń i uzupełnij swoją wiedzę na temat technologii i produktów Cisco o kursy e-learning. Kursy e-learning Cisco pomagają również przygotować się do ważnych egzaminów certyfikacyjnych Cisco. Te oferty e-learningowe mają być interaktywne i angażujące dla uczących się, którzy preferują samokształcenie.

Zobacz więcej


Red Hat

E-learning Red Hat® to odpowiedź na rzeczywiste potrzeby profesjonalisty w zakresie nowoczesnych technologii. Kursy te zawierają te same wysokiej jakości treści, które można znaleźć na tradycyjnych kursach w klasie Red Hat, a także te same praktyczne laboratoria dostarczane przez przełomowe, oparte na chmurze laboratoria firmy Red Hat.

Zobacz więcej


VMware

On Demand Classroom to solidne rozwiązanie do samodzielnego uczenia się, zapewniające modułowe szkolenia, które w połączeniu z praktycznymi ćwiczeniami laboratoryjnymi stają się potężną alternatywą dla tradycyjnych szkoleń prowadzonych przez instruktora.

Zobacz więcej


Microsoft On-Demand

MOC On-Demand łączy wysokiej jakości wideo, czytanie, praktyczne laboratoria na żywo i kontrole wiedzy w samodzielnym formacie, aby pomóc Ci w rozwijaniu umiejętności w zakresie technologii Microsoft, zgodnie z harmonogramem - wszystko naraz lub pięć minut na raz. Modułowa, samodzielna struktura kursu dostosowuje się do twoich potrzeb edukacyjnych i stylu uczenia się.

Zobacz więcej


Cloudera On-Demand

Szkolenie Cloudera OnDemand to opcja samodzielna, w której możesz uczyć się od starszych instruktorów Cloudera bez ponoszenia kosztów podróży i czasu poza biurem. Kursy Cloudera OnDemand zapewniają dostęp do wiodącego w branży programu nauczania i praktycznych ćwiczeń w przeszukiwanym zdalnie hostowanym środowisku.

Zobacz więcej