Szkolenie i wdrożenie IoE/IoT

W erze hiperłączności i konsumpcjonalizacji IT, każdy przemysł zaprzątają nowe, bardziej wydajne sposoby na wypełnienie założeń biznesowych i tworzenie korzyści dla biznesu. Zarówno profesjonaliści z branży IT, jak i z biznesu, muszą dopasowywać swoją wiedzę i umiejętności do szybko zmieniających się realiów, a Fast Lane pomaga wytyczyć przez nie ścieżkę za pomocą innowacyjnych szkoleń i programów wdrożeniowych, które pomagają profesjonalistom zbić kapitał na korzyściach stworzonych przez podłączenie tego, co niepodłączone do Internetu Wszechrzeczy (Internet of Everything).Pośród tej całej biznesowej transformacji, inteligentna sieć pełni pierwszorzędną rolę we wspieraniu wydajnego tworzenia korzyści z danych w ruchu i pozostających w spoczynku, w przedsiębiorstwie, będąc wspomaganą przez centra przetwarzania danych wraz z chmurą i mgłą obliczeniową. Oferta rozwiązań Cisco tworzy infrastrukturę przyszłości wspierając rozwój i innowacyjność IT na długie lata.

Niezależnie, czy chodzi o wiedze z zakresu przypadków użycia sieci rozproszonej wspieranej przez Cisco’s Fog Compute Solutions, czy odblokowanie korzyści płynących z IT/OT Convergence in the Utilities Sector,Fast Lane dostarcza realną wiedzę ekspercką z obszaru działania wprost do sali szkoleniowej. Nasi instruktorzy projektują, wdrażają i dostarczają rozwiązania IoT pomiędzy licznymi pionami oraz potrafią pomóc w odblokowaniu korzyści płynących z „podłączenia tego, co niepodłączone”.

Certyfikacja przemysłowa Cisco CCNA

Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne, aby z sukcesem wdrażać i radzić sobie z problemami, które mogą sprawić najbardziej popularne protokoły przemysłowe, jednocześnie korzystając z najlepszych praktyk stosowanych w połączonych sieciach.

Dowiedz się więcej o Certyfikacji przemysłowej Cisco CCNA

 

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.   Got it!